Kurs kaligrafii Krzyśka Woźniaka - Akwartone

Tajniki & Tricky KALIgrafiki - warsztaty kaligrafii dla początkujących i dla tych, którzy rozsmakowali się w kaligrafii. CZWARTA edycja!

ORYGINALNIE i ręcznie zapisane, lotne, trafiające w sedno zdanie zasługuje na miano pięknej grafiki - stąd na tym kursie o niesłabnącej reputacji powstają fantastyczne kaligrafiki. Aby pisać pięknie, swodobnie, ze swadą, ale z regułami, a do tego jeszcze w dobrym tempie to wielka sztuka. Dla stawiających pierwsze kroki w kaligrafii proponujemy kurs Krzyśka Woźniaka vel Akwartone we wtorki o 19:30. Pismo gotyckie i wczesnośredniowieczne, liternictwo nowoczesne i science-fiction wykonywane tradycyjnie stalówkami, a także patykami, piórami, pędzlami i innymi najmniej prawdopodobnymi narzędziami. Czternaście spotkań w semestrze to gruntowne poznanie podstaw, a także rozwinięcie skrzydeł (piór?) na nowe techniki i obszary rozwoju kaligraficznego. Na zajęciach kursanci poznają uncjałę, pisma gotyckie i pisma renesansowe. A niespodzianki będzie można już ustalić z prowadzącym.

Prowadzenie: Krzysztof Woźniak vel Akwartone
Miejsce: pracownia przy Grodzkiej 60/12A, Kraków
Koszt za 1 semestr 550,00 zł, dla studentów 450,00 zł. Osoby, które opłacą warsztaty do 31 stycznia 2018 również są objętę ceną studencką.
Pojedyncze spotkanie kosztuje (50,00 zł). 

Termin zajęć: wtorki, godz. 19:30-21:30.

Odbędzie się 14 spotkań 2-godzinnych w semestrze. 

Materiały na zajęciach w cenie (media, obsadki, papier), ale uczestnicy mogą także się zaopatrywać we własnym zakresie w stalówki w Sklepie Kaligrafa

Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przy zapisie prosimy o kilka słów motywacji do nauki i zostawienie kontaktowego nr telefonu. Proszę nie zapomnieć o zaznaczeniu, o jaki kurs chodzi!

Work hard - by Akwartone

Work
hard

until your idols become your rivals.

 

KALIgrafiki

Rozwiń skrzydła, naucz się pięknego pisania, zostań WILKIEM kaligrafii!