Warsztaty w Gdańsku

Sobotnie kaligrafowanie w Gdańsku

WARSZTATY kaligraficzne nowej filii Szkoły Kaligrafii w Gdańsku odbywają się w gmachu Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej przy Targu Rakowym w godzinach 17:00-21:00. Zajęcia prowadzi dr Joanna Zakrzewska, japonistka zajmująca się shodo.

Nulla dies sine linea - J. Zakrzewska fec.

Kaligraficzne soboty w Trójmieście

WARSZTATY kaligraficzne nowej filii Szkoły Kaligrafii w Gdańsku odbywają się w gmachu Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej przy Targu Rakowym w godzinach 17:00-21:00. Zajęcia prowadzi dr Joanna Zakrzewska, japonistka zajmująca się shodo oraz wielojęzyczna kaligraf i iluminator, absolwentka naszej szkoły przysparzająca nam wiele dumy. Koszt 100,00 zł, materiały na zajęciach zapewniamy, zapisy przyjmujemy drogą mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Przy zgłoszeniu prosimy o podanie kontaktowego numeru telefonu i napisaniu kilku słów o motywacji do nauki kaligrafii. Można się zapisywać na pojedyncze zajęcia.

Prolog Janowy - J. Zakrzewska fec.

Comiesięczne tematyczne warsztaty pięknego pisania w Trójmieście

WARSZTATY kaligraficzne nowej filii Szkoły Kaligrafii w Gdańsku odbywają się w gmachu Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej przy Targu Rakowym w godzinach 17:00-21:00. Zajęcia prowadzi dr Joanna Zakrzewska, japonistka zajmująca się shodo oraz wielojęzyczna kaligraf i iluminator, absolwentka naszej szkoły przysparzająca nam wiele dumy. Koszt 100,00 zł, dla studentów i uczniów 70,00 zł, materiały na zajęciach zapewniamy, zapisy przyjmujemy drogą mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Przy zgłoszeniu prosimy o podanie kontaktowego numeru telefonu i napisaniu kilku słów o motywacji do nauki kaligrafii. Można się zapisywać na pojedyncze zajęcia.