Warsztaty kaligrafii prowadzone przez Mateusza Wolskiego

KALIGRAFOWANIE po skórze jest jedną z opcji. Prowadzący zajęcia Mateusz Wolski opanował do perfekcji technikę tatuowania i kaligrafowania. Jeżeli podobają się litery tatuażowe i jesteś zainteresowany nowoczesnymi projektami liternicznymi, odnajdziesz się na tych zajęciach - łączenie różnych mediów oraz krojów (tekstura, fraktura, italika) będą wzięte pod lupę. Zainteresowani mogą rezerwować czas w czwartki wieczorem, startujemy w listopadzie!

 

 
Semestralny kurs trwa 28 h, czternaście spotkań po 2 h. Pierwsze zajęcia odbędą się w drugiej połowie listopada. Kolejne warsztaty będą się odbywały co tydzień lub dwa, ewentualne zmiany prowadzący ustali z kursantami.
 
Prowadzący:

Mateusz Wolski

 
Termin
czwartek, godz. 19.30-21.30

Cena: 550,00 zł/semestr; dla studentów 450,00 zł; pojedyncze spotkanie kosztuje 50,00 zł. Wszyscy, którzy zapiszą się na ten kurs i wpłacą zaliczkę do 15 października 2017, mogą skorzystać z ceny studenckiej. Część materiałów w cenie (na zajęciach zapewniamy papier i atrament), uczestnicy zaopatrują się we własnym zakresie w stalówki (będzie można zakupić u prowadzącego, można zajrzeć na stronę https://calligraphers.eu)

 

Zapisy: drogą mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; przy zapisach koniecznie prosimy o podanie imienia i nazwiska, napisanie kilku słów o motywacji do nauki, zostawienie numeru kontaktowego i ewentualnie wskazanie innego pisma. Proszę także zaznaczyć, o jaki warsztat chodzi.