Intensywne warsztaty kaligraficzne poświęcony pismu angielskiemu 

W  ŚWIĄTECZNEJ aurze specjalne intensywne warsztaty z Copperplate'a odbędą się w Warszawie w sobotę 21 grudnia 2019 roku w skryptorium przy ul. Trębackiej 3/54. Seminarium odbędzie się po raz szósty! I równo rok po uroczystym otwarciu skryptorium warszawskiego. Całodniowe 8-godzinne zajęcia skierowane i do zawodowców, i do amatorów; to idealna okazja, aby rozpocząć przygodę z pięknym pisaniem, albo poświęcić ten dzień na poważny trening. Po tym kursie można rozważyć zapisanie na się kurs semestralny. Albo kaligraficzną lectio divina lub Letnią Szkołę Kaligrafii  w Hebdowie.

 

Warsztaty będę trwały od 10:00 do 19:00 z przerwą. Podczas zajęć będziemy uczyli się XVIII-wiecznych kanonów pisma copperplate zebranych przez George'a Bickhama w Universal Penman, przepisując angielskie i polskie pastorałki.

Koszt: cena regularna 290,00 zł, przy opłaceniu rezerwacji do końca listopada 2019 roku cena wynosi 220,00 zł. W cenie są materiały wykorzystywane na zajęciach, wzorniki, syllabus o kaligrafii Copperplate, obsadka prosta oraz dziesięć stalówek na własność.
Liczba miejsc ograniczona.

Prowadzący: Grzegorz Barasiński

Miejsce: pracownia przy ul. Trębackiej 3/54, Warszawa.

Termin: 21 grudnia 2019 r., godz. 10:00-19:00 (z godzinną przerwą).

Zapisy i informacje: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (można napisać parę słów o swojej motywacji do nauki kaligrafii, koniecznie proszę zostawić nr kontaktowy).

 

 {bookero service=“ID_9524"}

 

Warszawa, 21 grudnia 2019 Copperplate

Piękne pisanie zaczyna się od kursywy angielskiej

 

Seminarium kaligraficzne Copperplate

Piękne pisanie zaczyna się od kursywy angielskiej