Comiesięczne łódzkie warsztaty kaligrafii prowadzone przez Daniela Dostala aka Signum et Imago

S

EZON 2022/2023 rozpoczynamy w gościnnych progach Szkoły Podstawowej nr 71 przy ul. Rojnej 58 C. Spotykamy się raz w miesiącu, a na każdym spotkaniu można poznać inny krój pisma. Wyśmienity kaligrafa, złotuusty i biegły w sztuce pisarskiej nauczyciel Daniel Dostal tak prowadzi zajęcia, że każdy początkujący może zacząć swoją przygodę z pisaniem na dowolnie wybranych zajęciach. Można się zapisywać na pojedyncze zajęcia i dołączyć w dogodnym terminie. Nie trzeba mieć doświadczenia w kaligrafii!

Terminy i tematyka

16 września 2023
Vox inauditae linguae. Minuskuła protogotycka z dzieł Hildegardy z Bingen

Kolejne terminy:

21 października 2023
18 listopada 2023
16 grudnia 2023
20 stycznia 2024
17 lutego 2024
23 marca 2024
20 kwietnia 2024
18 maja 2024
15 czerwca 2024

Prowadzący: Daniel Dostal
Czas: 4 h, pierwsza grupa w godz. 10.00-14.00, po wypełnieniu miejsc w pierwszej grupie otworzymy zapisy na drugą w godz. 14.30-18.30.
Koszt: 120,00 zł za warsztaty 4-godzinne, materiały wykorzystywane na zajęciach w cenie.

Miejsce: SP nr 71 przy ul. Rojnej 58 C.

Zapisy: przez wtyczkę na stronie Szkoły Kaligrafii lub https://kaligraf.bookero.pl/
Rezerwując miejsce i termin należy dokonać opłaty online w ciągu 15 minut.

Zapytania i ewentualnie opis własnych potrzeb związanych z nauką kaligrafii można wysyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Hebdowskie reminiscencje