Jeśli umiesz pisać, naucz się kaligrafować!

Warszawskie semestralne warsztaty w skryptorium przy ulicy Trębackiej 3/54

POD koniec października wracamy do skryptorium na kurs semestralny. Zapraszamy we wtoki o godz. 17.00 na warsztaty copperplate. Grupy są kameralne, początkujący są mile widziani, ale zaawansowani także mogą się dopisać, aby poprawiać swoje umiejętności. Komu nie pasują zajęcia w dzień powszedni, zapraszamy na warsztaty sobotnie!

 

Program warsztatów semestralnych z pisma copperplate, które wszyscy znają jako pismo z zawijasami, obejmuje osiem spotkań po 2 h. Inne nazwy tego kroju to pismo angielskie, pismo rondowe, Enrgrosser's Script. Powstało nie tylko do szybkiego pisania, ale i do szybkiego czytania, a polskie pismo elementarzowe jest bardzo dalekim potomkiem copperplate'a.

Kurs semestralny trwa 16 h i składa się z ośmiu 2-godzinnych spotkań. Większość materiałów wykorzystywana na zajęciach w cenie (papier, media, można zawsze pożyczyć obsadkę), natomiast w stalówki jako przedmioty dość osobiste należy zaopatrywać się samodzielnie - można je nabyć po zajęciach u prowadzącego.

Zapraszamy także na stronę naszego firmowego sklepu

oraz https://www.facebook.com/calligraphers.eu

Miejsce: skryptorium przy Trębackiej 3/54, Warszawa

Prowadzący: Weronika Kowalska - Catifolia

Termin: wtorki o 17.00, pierwsze zajęcia 8 marca 2022.

Cena: 470,00 zł/kurs, dla uczniów i studentów 420,00 zł; pojedyncze spotkanie kosztuje 69,00 zł.  https://www.facebook.com/Kaligrafia/

Zapisy i opłaty zarówno na warsztaty sobotnie, jak i semestralne przyjmujemy przez stronę https://kaligraf.bookero.pl/

Zapytania można wysyłać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 


Semestralny kurs copperplate

Prowadzi Weronika Kowalska aka Catifoliauncjala1