Intensywne 8-godzinne warsztaty kaligraficzne poświęcone pismu angielskiemu

DOROCZNE specjalne intensywne warsztaty z Copperplate'a odbędą się w Warszawie w świątecznej aurze w sobotę 18 grudnia 2021 roku w skryptorium przy ul. Trębackiej 3/54. Seminarium odbędzie się po raz ósmy! W roku pandemii przeprowadziliśmy je online, więc tradycja zosatła zachowana. Całodniowe 8-godzinne zajęcia skierowane i do zawodowców, i do amatorów; to idealna okazja, aby rozpocząć przygodę z pięknym pisaniem, albo poświęcić ten dzień na poważny trening. Po tym kursie można rozważyć zapisanie na się kurs semestralny. Albo kaligraficzną lectio divina lub Letnią Szkołę Kaligrafii  w Hebdowie.

Warsztaty będę trwały od 10:00 do 19:00 z przerwą. Podczas zajęć będziemy uczyli się XVIII-wiecznych kanonów pisma copperplate zebranych przez George'a Bickhama w Universal Penman, przepisując angielskie i polskie pastorałki.

Koszt: cena regularna 290,00 zł, przy opłaceniu rezerwacji do końca listopada 2021 roku cena wynosi 240,00 zł (promocyjna cena wyświetli się w koszyku po wybraniu tej lekcji). W cenie są materiały wykorzystywane na zajęciach, wzorniki, syllabus o kaligrafii Copperplate, obsadka prosta oraz dziesięć stalówek na własność.
Liczba miejsc ograniczona.

Prowadzący: Grzegorz Barasiński

Miejsce: pracownia przy ul. Trębackiej 3/54, Warszawa.

Termin: 18 grudnia 2021 r., godz. 10:00-19:00 (z godzinną przerwą).

Zapisy i informacje: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (można napisać parę słów o swojej motywacji do nauki kaligrafii, koniecznie proszę zostawić nr kontaktowy).


 

 

 

Warszawa, 18 grudnia 2021 Copperplate

Piękne pisanie zaczyna się od kursywy angielskiej

 

Seminarium kaligraficzne Copperplate

Piękne pisanie zaczyna się od kursywy angielskiej