Warsztaty pięknego pisania dla dzieci i młodzieży

jEŚLI uprzykrzyły Ci się już uwagi, że „brzydko piszesz” albo że „bazgrzesz”, możesz sytuację odwrócić całkowicie na swoją korzyść - naucz się kaligrafii. A może wręcz przeciwnie, piszesz ładnie i chciałbyś nauczyć się czegoś dodatkowego, pisać jeszcze ładniej i ozdobniej? Te zajęcia są dla każdego, kto chciałby pisać lepiej niż dotąd, bez względu na poziom wyjściowy. Jedynym wymogiem jest znajomość liter, dlatego warsztaty kierujemy do dzieci od ósmego roku życia i do młodzieży szkolnej. Zajęcia trwają dwie godziny (o połowę krócej niż warsztaty dla dorosłych). Wszystkie potrzebne materiały wykorzystywane na zajęciach są zapewnione.

Rodzic, który chciałby towarzyszyć swojemu dziecku na zajęciach i również kaligrafować, może wziąć udział w warsztatach w specjalnej cenie dla rodziców. Rodzice także otrzymują materiały i uczą się kaligrafii, natomiast indywidualna pomoc jest skierowana przede wszystkim do dzieci. Rodzice mogą także oczekiwać na swoje dzieci w strefie relaksu naszego skryptorium.

Każde spotkanie stanowi zamkniętą całość, dlatego można dołączyć w dowolnym momencie roku szkolnego. Nie trzeba mieć żadnej wcześniejszej styczności z kaligrafią.

Cena regularna: 70,00 zł/spotkanie
Cena dla jednego rodzica towarzyszącego: 50,00 zł
Cena za karnet na 4 spotkania: 240,00 zł

Czas trwania: 2 godziny

Terminy:

Wrzesień 2019

Październik 2019

Listopad 2019

Grudzień 2019

Styczeń 2019

Można się zapisywać na pojedyncze spotkania.

Miejsce: pracownia przy ul. Trębackiej 3/54, Warszawa.

Zapisy: mailowo warszawa.dzieciTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Przy zapisach prosimy o napisanie paru słów o  motywacji dziecka do nauki kaligrafii, wybranie terminu, zostawienie numeru kontaktowego (bardzo istotne) i ewentualnie przedstawienie własnych potrzeb związanych z nauką kaligrafii.