Warsztaty kaligrafii dla dzieci i młodzieży w Warszawie

Warsztaty kaligrafii dla dzieci i młodzieży

mŁODYCH warszawiaków zapraszamy na warsztaty pięknego pisania w specjalnie dla nich zorganizowanej grupie. Uprzykrzyły Ci się uwagi, że „brzydko piszesz”, że „bazgrzesz”? A może przeciwnie, piszesz ładnie, ale chciałbyś/chciałabyś jeszcze ładniej i ozdobniej? Te zajęcia są dla każdego, kto chciałby pisać ładniej niż dotąd, bez względu na poziom wyjściowy. Jedynym wymogiem jest znajomość liter, dlatego warsztaty kierujemy do dzieci od ósmego roku życia i do młodzieży. Zajęcia trwają dwie godziny (o połowę krócej niż warsztaty dla dorosłych). Wszystkie potrzebne materiały są na miejscu.

Rodzic, który chciałby towarzyszyć swojemu dziecku na zajęciach i również kaligrafować, może wziąć udział w warsztatach w specjalnej cenie dla rodziców. Rodzice także otrzymują materiały i uczą się kaligrafii, natomiast indywidualna pomoc jest skierowana przede wszystkim do dzieci.

Każde spotkanie stanowi całość; można dołączyć w dowolnym momencie roku, również nie mając żadnej wcześniejszej styczności z kaligrafią. Po to są właśnie warsztaty kaligrafii dla dzieci!

Cena regularna: 70,00 zł/spotkanie
Cena dla rodzica towarzyszącego: 50,00 zł
Cena za karnet na 4 spotkania: 240,00 zł

Czas trwania: 2 godziny

Terminy:

Listopad 2018

Grudzień 2018

Styczeń 2019

Luty 2019

Marzec 2019

Kwiecień 2019

Maj 2019

Czerwiec 2019

Można się zapisywać na pojedyncze spotkania.

Miejsce: pracownia przy ul. Trębackiej 3/54, Warszawa.

Zapisy: mailowo warszawa.dzieciTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Przy zapisach prosimy o napisanie paru słów o  motywacji dziecka do nauki kaligrafii, wybranie terminu, zostawienie numeru kontaktowego (bardzo istotne) i ewentualnie przedstawienie własnych potrzeb związanych z nauką kaligrafii.