Warsztaty kaligrafii dla dzieci i młodzieży w Warszawie

Warsztaty kaligrafii dla dzieci i młodzieży

mŁODYCH warszawiaków zapraszamy na warsztaty pięknego pisania w specjalnie dla nich zorganizowanej grupie. Uprzykrzyły Ci się uwagi, że „brzydko piszesz”, że „bazgrzesz”? A może przeciwnie, piszesz ładnie, ale chciałbyś/chciałabyś jeszcze ładniej i ozdobniej? Te zajęcia są dla każdego, kto chciałby pisać ładniej niż dotąd, bez względu na poziom wyjściowy. Jedynym wymogiem jest znajomość liter, dlatego warsztaty kierujemy do dzieci od ósmego roku życia i do młodzieży. Zajęcia trwają dwie godziny (o połowę krócej niż warsztaty dla dorosłych). Wszystkie potrzebne materiały są na miejscu.

Rodzic, który chciałby towarzyszyć swojemu dziecku na zajęciach i również kaligrafować, może wziąć udział w warsztatach w specjalnej cenie dla rodziców (patrz poniżej). Rodzice także otrzymają materiały, natomiast indywidualna pomoc jest skierowana przede wszystkim do dzieci.

Każde spotkanie stanowi całość; można dołączyć w dowolnym momencie roku, również nie mając żadnej wcześniejszej styczności z kaligrafią.

Cena: 70,00 zł/spotkanie

Cena dla rodzica towarzyszącego: 50,00 zł

Czas trwania: 2 godziny

Terminy:

• poniedziałki 5, 19, 26 listopada 2018 w godz. 18.00-20.00;
  • soboty 17, 24 listopada 2018 w godz. 10.00-12.00.

Grudzień 2018

• poniedziałki 10, 17 grudnia 2018 w godz. 18.00-20.00;
  • soboty 8, 15 grudnia 2018 w godz. 10.00-12.00.

Styczeń 2018

Luty 2018

Można się zapisywać na pojedyncze spotkania. Niedługo ogłosimy terminy grudniowe. Po Nowym Roku wprowadzimy także karnety - będzie można zapisywać się na więcej niż jedno spotkanie w niższej cenie.

Miejsce: pracownia przy ul. Trębackiej 3/54, Warszawa.

Zapisy: mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Przy zapisach prosimy o wpisanie w temat wiadomości nazwy miasta, napisanie paru słów o  motywacji dziecka do nauki kaligrafii, wybranie terminu, zostawienie numeru kontaktowego i ewentualnie przedstawienie własnych potrzeb związanych z nauką kaligrafii.