Warsztaty kaligrafii w Łodzi - lato 2021

Kaligraficzna podróż po mapie przez style i epoki w łodzi. W Łodzi.

W

 WAKACYJNE miesiące zapraszamy na kaligraficzną podróż po mapie przez style i epoki. To doskonała okazja aby zapoznać się ze stylem pisma, którego nie mieliście jeszcze okazji poznać albo nadrobić warsztatowe zaległości. Dokąd popłyniesz? Czy wiatry zaniosą Cię aż nad brzegi Zielonej Wyspy do świata iroszkockich mnichów? A może zapoznasz się z bogatym dziedzictwem starożytnych Rzymian? Być może pochłoną Cię nurty Czarnej Rzeki i otworzysz bramy do świata pism gotyckich?

Jeśli nie, lekka bryza włoskiego oświecenia pozwoli Ci delektować się pismami humanistycznymi. A może zwodnicze wiatry zawiodą cię na daleką i zapomnianą Ultima Thule? Nawet jeżeli nigdy nie trzymaliście pióra w ręce, dzięki wskazówkom prowadzącego bardzo szybko opanujecie podstawy kaligrafii i będziecie mogli delektować się pięknem tej sztuki.

Terminy

24 lipca 2021
21 sierpnia 2021

Prowadzący: Daniel Dostal
Czas: 4 h, w godz. 10.00-14.00.
Koszt: 120,00 zł za warsztaty 4-godzinne, materiały wykorzystywane na zajęciach w cenie.

Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 71, ul. Rojna 58 c, Łódź

Zapisy: przez wtyczkę na stronie Szkoły Kaligrafii lub https://kaligraf.bookero.pl/
Rezerwując miejsce i termin należy dokonać opłaty online w ciągu 15 minut.

Zapytania i ewentualnie opis własnych potrzeb związanych z nauką kaligrafii można wysyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Kaligraficzna podróż przez style i epoki

Scribere aude!

 

Lato 2021

Kaligraficzna podróż przez style i epoki</>

Scribere necesse est, navigare non necesse est!