Warsztaty kaligrafii w Bydgoszczy

  

MIŁOŚNIKÓW pięknego pisania, którzy nie nie boją się brudnych dłoni, zapraszamy na bydgoskie warsztaty kaligrafii w gmachu biblioteki przy Starym Rynku. Na warsztatach będziemy zajmowali się po kolei wybranymi krojami pisma (uncjała, pisma gotyckie, Copperplate Script). Zajęcia trwają cztery godziny i odbywają się w wybrane soboty. Dla uczniów i studentów przewidzieliśmy zniżki. 

Miejsce: Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Bydgoszczy, Stary Rynek 22-24.

Prowadząca: Aleksandra Ćwikowska vel Nibme

 

Czas trwania: 4 h

 

Terminy

 

Koszt: cena regularna 100,00 zł za jedno spotkanie, dla studentów i uczniów 80,00 zł za spotkanie, materiały wykorzystywane na zajęciach w cenie.

 

Zapisy:

Zapisy proszę kierować mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Przy zapisie proszę podać nr kontaktowy i parę słów o motywacji do nauki. Nie trzeba zapisywać się na cały cykl warsztatów, można dołączyć w każdej chwili i nadrobić dany materiał lub brać udział w zajęciach jednorazowo, uczyć się tylko wybranego kroju, ponieważ do uczestników podchodzimy indywidualnie.

 

 

Pytania merytoryczne prosimy kierować na wyżej wskazany adres lub tutaj: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Złota fraktura - warsztaty w Bydgoszczy

Warsztaty kaligrafii w
Bydgoszczy

Finezyjne kreski pisma copperplate pięknie ozdabiają frakturę.

Im więcej piszesz, tym więcej potrafisz ;)

Zapraszamy na złotą frakturę 4 marca 2017.