Uprzejmie  prosimy,  aby  płatności  za  warsztaty  były  uregulowane  przed zajęciami przez system rezerwacji Bookero. 

Po   wysłaniu rezerwacji należy ją opłacić w ciągu 15 minut, po tym czasie miejsce wraca do puli. Rozliczanie  się gotówką w dniu warsztatów jest podwyższone o kwotę 20,00 zł. 

Potrzebę wystawienia faktury prosimy koniecznie zgłaszać przed uregulowaniem płatności, wpisując dane do faktury w formularzu zgłoszeniowym i zaznaczając opcję "Chcę otrzymać fakturę". 

Z sobotnich warsztatów można zrezygnować  ze zwrotem gotówki najpóźniej trzy doby przed zajęciami, po tym terminie i nieobecności na zajęciach nie ma możliwości zwrotu całości pieniędzy. Z zajęć semestralnych lub wyjazdowych można zrezygnować 30 dni przed planowanym rozpoczęciem warsztatów, po tym terminie i nieobecności na zajęciach nie ma możliwości zwrotu całości pieniędzy. Danych naszych Uczniów nie udostępniamy żadnym innym podmiotom w celach marketingowych.

W razie pytań lub wątpliwości proszę kierować maile na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 601 471 255 (w godz. 9.00-16.00).

Reklamacje należy składać pisemnie na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


Operatorem danych jest firma 
Grzegorz Barasiński Kaligraf
ul. Grodzka 60/12A
31-044 Kraków
NIP 7521394258