Kurs malowania akwarelą - Joanna Sztyrak

Kurs malowania akwarelą

AKWARELA to technika niezwykle wszechstronna. Przy odrobinie wprawy pozwala wyjść na przeciw rozmaitym gustom, łączyć zalety  różnych technik malarskich oraz odkryć bogactwo możliwości malarskich. Umożliwia stworzenie wspaniałego nastroju prac zarówno w pełni malowanych, jak i  kaligrafowanych. Akwarelowe tło dla kaligrafii to unikatowe połączenie!

 

Zajęcia  pozwolą na poznanie materiałów niezbędnych do malowania akwarelą, zyskanie wiedzy o farbach i sposobie ich mieszania,zapoznanie się z podstawowymi technikami. Uczestnicy poznają również fascynujące efekty, jakie można osiągnąć za pomocą wielu trików. Zajęcia dedykowane są przede wszystkim nowicjuszom w dziedzinie akwareli,  zarówno kaligrafującym jak i tym, którzy kaligrafować jeszcze nie zaczęli. Zapraszamy wszystkich entuzjastów, by odkryć swoje własne upodobania oraz radość malowania akwarelą, czerpiąc satysfakcję ze świeżości, natychmiastowych efektów i bogactwa tej techniki. 
 

Semestralny kurs malowania akwarelą rozpocznie się na przełomie października i listopada. Będzie trwał 16 h, 8 spotkań raz w tygodniu po 2 h. Spotkania będą odbywać się co 2 tygodnie w czwartki o godz. 19:30 - 21:30.
Koszt: 350,00 zł

Prowadzący:

Joanna Sztyrak

 

Zapisy: drogą mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; przy zapisach koniecznie prosimy o podanie imienia i nazwiska, napisanie kilku słów o motywacji do nauki, zostawienie numeru kontaktowego.